KURUMSAL

Firmamız 1998 yılında İMES San Sitesindeki adresinde kurucumuz İLHAN YAMAN tarafından zımpara taşı ve zımpara konusunda ki deneyimlerini paylaşmak ve kurumsal çözüm ortağı olmak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Karaköy Perşembe Pazarındaki Üçer Zımpara Taşı ile olan ortaklığını sonlandırdıktan sonra şubemizin olduğu ve hâkim olduğumuz. Dudullu OSB San Bölgesinde faaliyetlerini hızlandırmış zamanla ihtiyaca binaen genel hırdavat, civata, boya, makina vb. ürün çeşitleri hepsini satış yelpazesine ekleyerek yoluna devam etmiştir. Hırdavat mağazamızı önce 2012 senesinde yüzde 100 kapasite arttırmış daha sonra 2016 senesin de yüzde 60 kapasite artırımı ile bugün hırdavat market halini almıştır.

30 bin kalem ürün ağacıyla ve 20-25 senelik iş deneyimine sahip personeliyle, hem firmaların bütün ürünleri tek bir şirketten satın almasına imkân sağlamış, hem de hızlı ve pratik uygulama çözümleriyle çalıştığımız firmaların imalatında aktif yardımcı rolünü üstlenmiştir. Satış sonrası destek ve uygun daimi fiyat politikamızla bugünkü bilinir marka isim konumuna gelmiştir.

Ayrıca CNC Kesici Takım ve Medikal alanların da, Türkiye ve Rusya’da yeni kardeş şirketler kurulmasının temelini oluşturmuştur. Yeni ürünleri hızlıca satış portföyüne katmayı, sunduğu ekonomik çözümlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ve güven unsurunu her zaman ön planda tutmayı temel varoluş amacı olarak benimsemekteyiz.

Ürün Grupları